برای دیدن محصولات به پایین حرکت کنید

ظروف مس و خاتم کاری شده :

از نمونه زیباترین و خاص ترین محصولات اصفهان که علاقه مندان بسیار زیادی دارد ظروف مس و خاتم اصفهان میباشد . ساخت و تولید این محصولات به صورت گروهی و تیمی میباشد که حاصل سالها تجربه و کار هنرمندان اصفهان میباشد که استادان اصفهانی با تکیه بر سالها تجربه شان در زمینه محصولات صنایع دستی و صرف وقت و زمان بسیار زیاد این محصولات مسی را با کیفیت خیلی بالا روانه بازار میکنند تا به دست مردم عزیز کشورمان و همچنین علاقه مندان خارجی برسد و سالهای سال از وجود این محصولات در خانه و محل کارشان لذت ببرند.

خاتم روی مس :

ساخت این محصولات ظروف مس و خاتم اصفهان به گونه ای میباشد که علاوه بر اینکه جنبه کاربردی دارد و میتوان از آن برای پذیرایی و میزبانی از مهمان ها استفاده کرد و به میز پذیرایی جلوه بسیار زیبایی بخشید جدا از آن این محصولات خاتم روی مس را میتوان به عنوان یک محصول تزئینی و با ارزش در خانه و محل کار مورد استفاده قرار داد و از زیبایی هایی که این محصولات دارند همراه با سلیقه بسیار خوب و عالی خانم هایه ایرانی جلوه بی نظیری به محیط خانه و محل کار بخشید که قطعا هر کسی از دیدن این ترکیب بسیار عالی و دوست داشتنی به وجد خواهد آمد و شگفت زده خواهد شد .

ظروف دکوری مسی :

جنسی که در ساخت این ظرف مسی خاتم کاری به کار گرفته شده است از مس میباشد که در کارگاه نقش آفرینان از مرغوب ترین مس ها استفاده میشود و همراه با هنر خاتمکاری اثری بسیار زیبا و دوست داشتنی را پدید می آورد . این محصولات علاوه بر خرید شخصی میتواند هدیه ای بسیار فوق العاده برای نو عروس ها و عزیزانمان باشد که قطعا هدیه ای بسیار کاربردی و فوق العاده ای خواهد بود و همچنین برای مدیران و پرسنل سازمان ها هدیه ای مناسب و ارزشمند خواهد بود .

ظروف مسی خاتم کاری شده :

پیش از این هم خدمتتان اشاره کریم که این محصولات علاوه بر استفاده برای پذیرایی از مهمان ها میتواند به تنهایی ظروف دکوری مسی برای زیباتر کردن دکور خانه می باشد . نکته ای که وجود دارد برای پذیرایی از مهمان ها با این ظروف مسی خاتم کاری شده به علت رنگ زیبایی که این ظروف مس و خاتم دارد با اغلب سرویس ها قابل ست کردن میباشد .

همانطور که پیش از این هم اشاره شد این محصولات یکی از مناسب ترین و عالی ترین گزینه ها برای هدیه دادن میباشد که ما با ضمانت کیفیت این محصولات را به شما همراهان پیشنهاد میکنیم . این محصولات که جزئی از تاریخ و فرهنگ کشورمان میباشد بهترین گزینه است تا با زیبایی بسیار عالی که دارد همران با دخترانتان راهی خانه بخت شود . جلوه بسیار زیبایی که این محصولات دارد مورد علاقه افراد غیر ایرانی نیز میباشد به همین خاطر صادرات این محصولات نیز به کشور هایه اروپایی و خارجی مورد استقبال و علاقه قرار گرفته شده است .

قیمت ظروف مسی خاتم کاری :

موضوع دیگری که وجود دارد قیمت ظروف مس و خاتم و این محصولات خاتم کاری روی مس  میباشد . قیمت مس خاتم کاری شده نسبت به زمانی که هنرمندان اصفهانی طی روزها روی این محصولات گذاشته اند بسیار مناسب و عالی میباشد که شما عزیزان میتوانید این محصولات را از سایت دیباج با قیمت عمده و از تولید به مصرف خریداری کنید و از وجود این محصولات در خانه و زندگیتان لذت ببرید.

حمایت و خرید شما از این محصولات اصفهان علاوه بر اینکه بوی هنر و زیبایی را به خانه هایتان می آورد . باعث زنده نگه داشتن این میراث ارزشمند برای آیندگان این کشور می شود و علاوه بر این کمک به رونق اقتصاد و اشتغال جوان ها می کند.

خرید انواع قندان های مسی خاتم کاری شده

تماس بگیرید
انواع قندان های مس و خاتم کاری شده اصفهان :   زیبایی خاص  و خیره کننده این قندان مس خاتم

شیرینی خوری ظرف مس و خاتم کاری شده برای رومیزی

تماس بگیرید
شیرینی خوری لوکس مس و خاتم کاری شده :   از بهترین آثار صنایع دستی اصفهان که طرفداران داخلی و

شیک ترین ظروف پذیرایی لاکچری و خاص اصفهان

تماس بگیرید
انواع شیک ترین ظروف پذیرایی لاکچری و خاص اصفهان :   این ظروف پذیرایی خاص و لاکچری مس و خاتم از

ظرف پذیرایی مسی جدید اثری شیک و لوکس

تماس بگیرید
ظروف پذیرایی مسی جدید اثری شیک و لوکس :   از نمونه ظرفهای که در شهر اصفهان تولید می شود