خرید بهترین ساعت دیواری :

انتخاب یک ساعت دیواری مناسب با دکور منزل و محل کار که بر روی دیوار به خوبی و زیبایی خودنمایی بکند به هیچ عنوان کار خیلی سخت و گیج کننده ای نمیباشد . برای اینکه بهترین طرح را انتخاب کنید در ابتدا باید سبک دکوری که در اتاقتاتان استفاده کرید را به خوبی و درستی مورد توجه داشته باشید . در دکور های کلاسیک که در آن از مبل هایه منبت کاری و یا از کاغذ دیواری و پرده هایی با نقش و نگار استفاده شده است نیاز به همچین ساعت هایه دیواری پر نقشو نگاری دارد .

در هنگام انتخاب و تصمیم گیری ابعاد مناسب محصول، نکته خیلی مهمی میباشد، با توجه به فضایی که وجود دارد .

در شرایطی که ساعت دیواری را در دفتر کار، اتاق خواب یا هر فضاهای کوچک دیگری نصب می کنید، سایز کوچک، انتخاب درست تری میباشد چرا که باعث می شود،تا فضای اتاق خانه یا محل کار محدود بنظر نرسد و آزادی فضا با انتخاب ساعت بزرگ گرفته نشود. اما برای جاهایی مانند سالن پذیرایی و فضاهایی بزرگتر بهتر است از ابعاد متوسط و یا بزرگ هر محصول بر روی دیوار مورد استفاده قرار دهید تا خواندن ساعت از فاصله های دورتر به خوبی امکان پذیر باشد و تناسب ابعادی بین فضا و ساعت کاملا بر قرار باشد.

تمامی این محصولات ساعت دیواری در تولیدی نقش آفرینان دیباج توسط استاد کاران زبر دست و همچنین جوانان ایرانی تولید شده و تمامی محصولات دارایه ظمانت نامه هایه یک تا ده ساله میباشد عرضه مستقیم این محصولات و بدون واسطه این اتفاق را رقم زده است تا محصولات در پایین ترین حد ممکنه قیمتی و ارائه خدمات پشتیبانی و گارانتی و خدمات پس از فروش به صورت کاملا مستقیم توسط خود ما انجام شود.

خرید ساعت دیواری