ظروف مس و خاتم کاری شده :

اگر با محصولات مس و خاتم آشنایی ندارید ما در ابتدا شما را با خوده هنر خاتم کاری آشنا میکنیم که از هنر های محبوب اصفهان میباشد که در شهر اصفهان با انبوهی از طرح ها و کاربرد های مختلف تولید و آماده سازی میشود و چه در داخل و چه در خارج از کشور طرفداران زیادی دارد چون هنر بسیار ظریف و جذابی است.

و اما هنر خاتم کاری چیست و چگونه ساخته میشود به طور خلاصه این هنر به آراستن شی های توسط مثلث های کوچک به صورت موزاییکی که هر چقدر ظرافت و زیبایی در آنها بیشتر باشد از ارزش بالاتری برخوردار میباشد . تاریخ آغاز این هنر هنوز به صورت دقیقی مشخص نشده است. اما در کشورمان ایران از آثار به جای مانده منبرخاتم کاری میباشد که در شهر شیراز به جای مانده است که این منبرمربوط به هزار سال پیش بوده است و بعدها از این شهر به شهر اصفهان منتقل شد و اکنون هم از شهر های اصلی تولید این صنعت است که در تمام دنیا زبانزد است دلیل علاقه بیشتر هنرمندان و مردم به این هنر ظرافت و زیبایی است که این هنر دارد و بسیار برای هر فردی لذت بخش میباشد.

خاتم روی مس :

و اما این هنر بر روی چه زیر ساخت هایی ایجاد میشود که خدمتتان خواهیم گفت،این هنر بر روی چوب، فلزات و همچنین سفال انجام میشود. از دلایلی که این هنر خیلی  بر روی مس انجام میشود و بسیار برای مردم جذاب و دوست داشتنی است به این خاطر است که مس حالت شکل پذیری خیلی خوبه دارد که این خاصیت بسیار برای تولید محصولات جذاب مفید میباشد که البته ساخت این محصولات بر روی مس نیاز به دقت خیلی بالایی دارد که هنرمندان خوب کشورمان خیلی خوب این محصولات را با دستان پرتوانشان در انواع اشکال مختلف تولید میکنند.

از نمونه زیباترین و خاص ترین محصولات اصفهان که علاقه مندان بسیار زیادی دارد ظروف مس و خاتم اصفهان میباشد . ساخت و تولید این محصولات به صورت گروهی و تیمی میباشد که حاصل سالها تجربه و کار هنرمندان اصفهان میباشد که استادان اصفهانی با تکیه بر سالها تجربه شان در زمینه محصولات صنایع دستی و صرف وقت و زمان بسیار زیاد این محصولات مسی را با کیفیت خیلی بالا روانه بازار میکنند تا به دست مردم عزیز کشورمان و همچنین علاقه مندان خارجی برسد و سالهای سال از وجود این محصولات در خانه و محل کارشان لذت ببرند.

ساخت این محصولات ظروف مس و خاتم اصفهان به گونه ای میباشد که علاوه بر اینکه جنبه کاربردی دارد و میتوان از آن برای پذیرایی و میزبانی از مهمان ها استفاده کرد و به میز پذیرایی جلوه بسیار زیبایی بخشید جدا از آن این محصولات خاتم روی مس را میتوان به عنوان یک محصول تزئینی و با ارزش در خانه و محل کار مورد استفاده قرار داد و از زیبایی هایی که این محصولات دارند همراه با سلیقه بسیار خوب و عالی خانم هایه ایرانی جلوه بی نظیری به محیط خانه و محل کار بخشید که قطعا هر کسی از دیدن این ترکیب بسیار عالی و دوست داشتنی به وجد خواهد آمد و شگفت زده خواهد شد .

ظروف مسی خاتم کاری شده اصفهان :

جنسی که در ساخت این ظرف مسی خاتم کاری شده به کار گرفته شده است از مس میباشد که در کارگاه نقش آفرینان از مرغوب ترین مس ها استفاده میشود و همراه با هنر خاتمکاری اثری بسیار زیبا و دوست داشتنی را پدید می آورد . این محصولات علاوه بر خرید شخصی میتواند هدیه ای بسیار فوق العاده برای نو عروس ها و عزیزانمان باشد که قطعا هدیه ای بسیار کاربردی و فوق العاده ای خواهد بود و همچنین برای مدیران و پرسنل سازمان ها هدیه ای مناسب و ارزشمند خواهد بود .

پیش از این هم خدمتتان اشاره کریم که این محصولات علاوه بر استفاده برای پذیرایی از مهمان ها میتواند به تنهایی ظروف دکوری مسی برای زیباتر کردن دکور خانه می باشد . نکته ای که وجود دارد برای پذیرایی از مهمان ها با این ظروف مسی خاتم کاری شده به علت رنگ زیبایی که این ظروف مس و خاتم دارد با اغلب سرویس ها قابل ست کردن میباشد .

همانطور که پیش از این هم اشاره شد این محصولات یکی از مناسب ترین و عالی ترین گزینه ها برای هدیه دادن میباشد که ما با ضمانت کیفیت این محصولات را به شما همراهان پیشنهاد میکنیم . این محصولات که جزئی از تاریخ و فرهنگ کشورمان میباشد بهترین گزینه است تا با زیبایی بسیار عالی که دارد همران با دخترانتان راهی خانه بخت شود . جلوه بسیار زیبایی که این محصولات دارد مورد علاقه افراد غیر ایرانی نیز میباشد به همین خاطر صادرات این محصولات نیز به کشور هایه اروپایی و خارجی مورد استقبال و علاقه قرار گرفته شده است .

قیمت ظروف مسی خاتم کاری شده :

موضوع دیگری که وجود دارد قیمت ظروف مس و خاتم و این محصولات خاتم کاری روی مس میباشد . همانگونه که توضیح دادیم تولید محصولات خاتم بر روی مس نیاز به دقت و ظرافت بسیار بالایی دارد بنابر این  قیمت مس خاتم کاری شده نسبت به زمان ، دقت و ظرافتی که هنرمندان اصفهانی طی روزها روی ساخت این محصولات گذاشته اند قیمتهای نامناسبی نمیباشد و شما عزیزان میتوانید بدون واسطه و با قیمت های تولید این محصولات را سفارش دهید و ما این قول را به شما میدهیم تا خرید خوبی را برای شما عزیزان رقم بزنیم و با ظمانت کامل محصولا تولیدی مان را خدمتتان عرضه خواهیم کرد .

حمایت و خرید شما از این محصولات اصفهان علاوه بر اینکه بوی هنر و زیبایی را به خانه هایتان می آورد . باعث زنده نگه داشتن این میراث ارزشمند برای آیندگان این کشور می شود و علاوه بر این کمک به رونق اقتصاد و اشتغال جوان ها می کند.