چرا صنایع دستی دیباج

چرا از دیباج خرید کنیم؟

محصولات دارایه ظمانت نامه هایه یک تا ده ساله میباشد عرضه مستقیم این محصولات و بدون واسطه  از طرف ما این اتفاق را به خوبی رقم زده است تا محصولات در پایین ترین حد ممکنه قیمتی و ارائه خدمات پشتیبانی و گارانتی و خدمات پس از فروش به صورت کاملا مستقیم توسط خودمان  انجام شود.

مجموعه ای از زیباترین و با کیفیت ترین محصولات صنایع دستی با قیمت های عالی و هنر استادکاران مهد هنر ایران-اصفهان را از نقش آفرینان دیباج بخواهید.

تولیدی دیباج، مجموعه ای از جوانان پرتلاش و عاشق اصالت و هنر ایرانی که سعی در حفظ و نشر صنایع دستی کشورمان بخصوص آثار مهد هنر کشورمان یعنی شهر اصفهان میباشد.

در تلاشیم این صنعت را به تمامی مردم کشورمان یاد آوری کنیم تا علاوه بر حمایت از تولید ملی بوی هنر را در خانه هموطنانمان زنده کنیم تا لحظاتشان سرشار از عشق و زیبایی هنر های دستی کشورمان شود.

به خصوص هنرهای ناب مهد هنر ایران، اصفهان دارد و تلاش می کند با گردآوری، تولید و فروش آثار دستی اساتید و سایر هنرمندان جوان، دین خود را به فرهنگ این سرزمین ادا نماید.

اگر شما نماینده ی یک سازمان و یا شرکت معتبر میباشید و یا قصد این را دارید که سفارش هدیه ای تبلیغاتی برای مشتریان و یا یاد بود یک همایش برای شرکت کنندگان خود داشته باشید حتما این مطلب را مطالعه کنید:

 • تخفیف برای سفارش تعدادی و عمده ی محصولات دیباج
  • همانطور که از ویژگی های تولید آگاه میباشید با هرچه بیشترشدن تعداد یک سفارش ، خیلی از هزینه های تولید هم کاهش پیدا میکند و در نتیجه قیمت تمام شده ی محصول نیز پایین تر خواهد آمد ، دیباج به علت اینکه خودش تولید کننده محصولات میباشد  می تواند در صورت نیاز شما و بسته به نوع محصول و تعداد مورد نیاز ، محصولات صنایع دستی خود را با تخفیف خیلی بیشتر به شما عزیزان ارائه نماید.
 • امکان سفارشی سازی محصولات
  • سازمان ها و شرکت های معتبر به این موضوع علاقه مند میباشند که در هدایای تبلیغاتی و یادبود های خودشان از نشان سازمانی خود استفاده نمایند. خبر خوب این است که این امکان در بیشتر محصولات صنایع دستی دیباج وجود دارد و هر کدام از محصولات بسته به شکل ظاهری و درخواست مشتری می تواند با نام و نشان سازمانی شما سفارشی سازی شود.
  • ضمنا برای برخی از محصولات می توان علاوه بر نام و نشان سازمانی از ایده ها و یا سلایق خاص شما در تولید محصول نیز استفاده کرد و بنابر آن محصولات سفارش گذاری شوند.
 • حمایت از تولید کالاهای ساخت ایران

در تولیدی های سایت دیباج ، تعداد زیادی از هموطنان شما خواننده ی گرامی مشغول به کار هستند که سفارش گذاری و خرید شما از محصولات صنایع دستی ساخت ایران به رونق کسب و کار آن ها کمک شایانی خواهد کرد.

  • محصولات صنایع دستی دیباج مانند محصولات بی کیفیت و کم دوام تولیدی کشورهایی مثل چین نیستند که پس از مدتی استفاده و یا حتی تزیین ، غیر قابل مصرف باشند. این محصولات غالبا دوره ی عمر بسیار بالایی دارند و برخی از آن ها حتی می تواند تا چند نسل ، قابل استفاده باشد.
  • ایرانی ، ایرانی بخر یا آری به تولید ملی فقط یک شعار یا کمپین تبلیغاتی نیست و تبلور و فعلیت یافتن آن با خرید شما از محصولات ساخت ایران محقق خواهد شد.

با توجه به زمان مورد نیاز برای تولید این محصولات ، در اولین فرصت پس از انتخاب محصول ، برای اطلاع از زمان مورد نیاز برای تحویل و اطلاع از حداکثر تخفیف قابل اعمال برای آن محصول با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

صنایع دستی دیباج افتخار همکاری با سازمان ها، نهاد ها و شرکت های دولتی و خصوصی از سراسر کشور را در کارنامه کاری خود دارد .

شما نیز میتوانید هدابا و محصولات مورد نظرتان را با آرم شخصی در هر تعداد با قیمت تولید به ما سفارش دهید :

پس از فروش کنارتان هستیم و محصولات را با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت خدمتتان عرضه کنیم :

ضمانت نامه