خرید و قیمت گلدان میناکاری :

این محصولات گلدان مینا کاری از هنر هایه دستی معروف اصفهان میباشد که با زیر ساخت مس ساخته میشوند بعد از مراحله قلم زنی و ایجاد طرح های برجسته لعاب دیده میشود و در مرحله یه بعد باید با رنگ آبی به خوبی رنگ آمیزی شود و با طرح هایه اسلیمی توسط هنرمند ترسیم شود و بعد از هنرنمایی های نقش و نگار هایی که در آن به کار میرود به کوره میرود تا مقاومت و دوام بالایی پیدا کند و به خوبی آبدیده بشود. گلدان مینا هدیه بسیار مناسب و جذابی برای عزیزانمان خواهد بود و با قرار گرفتن بر روی ویترین خانه جلوه ای فوق العاده به خانه و یا محل کارمان خواهد بخشید.

خرید گلدان میناکاری :

ما در تولیدی دیباج با سالها تجربه و کسب رضایت مشتری آماده آن هستیم تا این محصولات میناکاری را با بهترین کیفیت و قیمت ارزان در هر تعدادی که بخواهید خدمتتان عرضه کنیم . این آثار برای هدایاهایه تبلیغاتی و سازمانی بسیار مناسب است که هنرمندان اصفهانی این محصولات را با طراح هایه زیبا و خاصی برای شما عزیزان آماده خواهند کرد .

فروش گلدان میناکاری :

تولید باکیفیت این محصولات علاوه بر اینکه سبب زیبایی بخشیدن به خانه و محل کارمان خواهند شد سبب اشتغال تعداد زیادی از جوانان خواهد شد و کمک بسیار خوبی به اقتصادمان خواهد کرد. صنایع دستی دیباج در تلاش است که محصولاتی را تولید کند تا شما عزیزان سالها از وجود این محصولات بر روی ویترین خانه تان لذت ببرید و خاطره خوب و لذت بخشی از خرید محصولات هنری اصفهان داشته باشید.