گلدان های مسی میناکاری شده خاص و ظریف اصفهانی :

همانگونه که در مطالب قبلی سایت خدمتتان توضیح دادیم هنر زیبایه میناکاری از جمله هنر های محبوب و پرطرفدار کشورمان میباشد که بر روی انواع فلز های طلا، نقره، مس، برنج، آهن، ورشو تولید میشود و انواع رنگ هایی که در تولید و ساخت این محصول ها مانند همین گلدان های میناکاری شده مسی مورد استفاده قرار میگیرد معمولا از رنگ های گیاهی و همچنین از اکسید ها ی فلزی که با دیگر مواد شیمیایی ترکیب میشوند و بعد از آن باید در کوره به خوبی پخته بشوند.

صنعت میناکاری موفق شده است با توجه به تغییر تمایلات مردم به سمت خرید محصولات شیک و زیبا محصولاتی را تولید و روانه بازار کند که علاوه بر زیبایی و از کیفیت بسیار بالایی هم برخوردار باشد که البته این رضایت مندی نتیجه سالها تلاش و زحمت هنرمندان کشورمان بوده است که با خلاقیت و تلاش بسیار بالا موفق شدن در میان انبوهی از محصولات موجود در بازار چشم زیبا پسند شما مردم را به سمت این محصولات بی آورند.

البته از آن جا که در هر کاری افراد سود جویی هم وجود دارند که تنها به فکر منافع شخصی خودشان میباشند دست به محصولاتی با کیفیت پایین زده اند که البته با بالا رفتن آگاهی هایه مردم خطر خرید این نوع محصولات کم شده است که ما هم به عنوان عضو کوچکی از صنایع دستی اصفهان تلاش کرده ایم تا به تعهداتمان به خوبی عمل کنیم تا خرید رضایت مندانه ای را برای مشتریانمان ایجاد کنیم.

قیمت گلدان مسی میناکاری شده :

قطب اصلی تولید این صنعت در کشورمان شهر اصفهان میباشد که هنرمندان بسیار توانمندی را در خودش جای داده است که صنایع دستی دیباج از جمله فعالین این رشته در اصفهان قیمت این گلدان های میناکاری روی مس و انواع دیگر محصولات اصفهان را با قیمت های مناسب تولیدی روانه بازار های داخلی و خارجی کرده است. زیبایی هایه چشم نواز نقاشی میناکاری روی مس حس بسیار خوبی را به ما میدهد زیرا با رنگ فیروزه ای اش آرامش خاصی را به محیط خواهد بخشید و ما را به یاد بناهای تاریخی و اصیل کشورمان می اندازد.

با مراجعه کردن به سایت و دفاتر فروش ما میتوانید به سادگی قیمت گلدان مسی میناکاری شده را با قیمت تولیدی و ضمانت اصالت و کیفیت خریداری کنید و با کنار زدن واسطه ها با قیمتی بسیار ارزانتر محصول مورد نظرتان را تهیه کنید ما در ۷ روزه هفته از طریق سایت و دفتر های فروش در خدمتتان خواهیم بود. امیدواریم که بتوانیم با آگاهی بخشیدن به شما عزیزان و تولید محصولات زیبا وظیفه مان را به خوبی انجام دهیم.

حمایت شما از صنایع دستی علاوه بر اینکه موجب یک خرید به یاد ماندنی میشود سبب کمک به اقتصاد و اشتغال کشورمان نیز خواهد شد که امیدواریم به این موضوع هم توجه داشته باشیم و در این زمینه هر قدم مثبتی میتوانیم بر داریم.

نکاتی در مورد تشخیص مینا ی با کیفیت و فرقش با مینا کیفیت :

مینا باید شفاف و درخشنده باشد و سطح آن به صورت کدر نباید باشد.

ظروف میناکاری مثله همین گلدان های میناکاری شده مسی باید با آب گرم و سرد و هر پاک کننده ای قابلیت شستشو داشته باشن.

ظروف خاص و ظریف اصفهانی مینا در برابر هیچ نوع آب و هوایی واکنش نمیدهد و در هر شرایط آب و هوایی تغییر نمیکند.

با اجسام تیز و برنده بر سطح میناکاری بکشیم نباید آسیبی بر روی آن ایجاد شود.

با این توجه که ظروف مینا بعد از مراحل نقاشی در دمای ۷۰۰ درجه داخل کوره قرار میگیرند شرایطه آب و هوایی نباید  بر روی آن تاثیر گذار باشد.

اجسام میناکاری با خوردن بر روی زمین نباید مانند ظروف چینی بشکنن و نابود بشن فقط ممکن است گوشه ای از آن بپرد که آن هم قابل تعمیر و باز سازی است.

این ظروف در مقابل خیلی از اسید ها مقاوت دارند مگر بعضی از اسید ها همانند اسید گوگرد و امثالهم

ظروف مینا کاری به گونه ای ساخته میشوند که اگر سالها از تولید آن هم بگذرد با یک شستشو مانند روز اول درخشان و شفاف میشود .

برخی از افراد و علاقه مندان به هنر میناکاری فکر میکنن این محصولات تنها در خانه یا محل کار جنبه تزئینی دارند اما اصلا این طور نیست زیرا از خیلی از این ظروف میشود علاوه بر جنبه تزئینی اش به عنوان یک محصول کاربردی در پذیرایی کردن از مهمان ها مانند: میوه خوری ، شربت  خوری ، بشقاب غذا ،فالوده خوری و موراد دیگر مورد استفاده قرار داد و جلوه بسیار زیبا و تماشایی را به میز پذیرایی بخشید که قطعا با هنر نمایی هایه و سلیقه شما بانوان عزیز جلوه ای بسیار خاص و لذت بخشی را به خانه تان خواهید بخشید که این تنها یک شعار نمیباشد .

خیلی از شما عزیزان اگر به اصفهان سفر کرده باشید قطعا متوجه این موضوع هستید و دیباج هم به همین خاطر محصولات را کاملا ضمانت شده خدمتتان با قیمت تولیدی عرضه خواهد کرد.

یک مسئله دیگری در مورد ظروف و انواع این گلدان های میناکاری کوچک و بزرگ وجود دارد که این آثار به طور صد در صد ممکن است شبیه به هم نباشد زیرا کاملا دست ساز میباشد به همین خاطر تفاوت هایه جزئی در آن وجود دارد اما اگر تاکید ویژه ای راجع به محصول دارید میتوانید قبل از خرید با ما در ارتباط باشید و ما با افتخار در خدمتتان خواهیم بود.

تولید کننده هدایا و تندیس هایه میناکاری

تولید کننده هدایا و تندیس هایه میناکاری
بستن

آجیل خوری مس و خاتمکاری

آجیل خوری مس و پرداز ، ترکیبی بینظیر از نقوش خاتم و رنگ مس است. این اثر زیبای صنایع دستی
آجیل خوری مسی فیروزه کوب اصفهان تزئینی و لوکس
بستن

آجیل خوری های تزئینی و کاربردی برای پذیرایی

آجیل خوری تزئینی :   مقدمه : فیروزه کوبی از هنر های محبوب و اصیل کشورمان میباشد که چه در