تخته نرد و شطرنج طرح خاتم زیبا :

افراد زیادی هستن که به بازی هایه فکری و سرگرمی علاقه مند میباشند به خصوص در دورهمی هایه دوستانه و فامیلی که افراد دوره هم جمع میشوند و میخاهند از کنار هم بودن لذت ببرند . از بازی هایی که میتوان بدون بهم ریختگی از آن لذت برد و هیجان خیلی بالایی هم دارد بازی تخته نرد و شطرنج میباشد که هردو آنها طرفداران بسیار زیادی دارد.

وجود این بازی در مهمانی ها علاوه بر آنکه باعث میشود حوصله ما ن سر نرود بلکه از کناره هم بودن لذت ببریم و با شور وهیجانی که این بازی در ما ایجاد میکند از بودن در کناره هم لذت ببریم و لحظات بسیار خاطر انگیزی را در  کنار هم ایجاد کنیم. اگر شما هم به این بازی ها علاقه مند هستید ما آن را به شما پیشنهاد میکنیم تا در هر مکانی بتوانید لحظات لذت بخشی را در  کنار هم بگذرانید.

دلیل اینکه ما خرید تخته نرد و شطرنج از اصفهان را به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم این است که این محصولات فقط یک تخته ساده برای بازی کردن نمیباشد بلکه یک محصول با نقش و نگار و زیبایی هایه بسیار بالا است که شما را خسته نمیکند بلکه لذت بازی کردن در این نوع محصولات تولیدی خیلی بیشتر میباشد و علاوه بر آن در زمانی که قصد بازی ندارید این محصولات میتواند به عنوان یک محصول دکوری قرار بگیرد و با زیبایی های بکار رفته در آن باعث زیبایی خانه همان شود.

تخته نرد هایه تولیدی اصفهان در تنوع هایه بسیار زیادی هستن که از جمله محصولاتی میباشند که طرفداران خیلی زیادی چه در داخل و چه در خارج از کشور دارد و در طرحهای مختلف لب ستونی و همینطور لب گرد با چوب های باکیفیت راش و چوب گردو توسط هنرمندان خلاق و توانمند اصفهانی ساخته و تولید میشوند. که به صورت تک و عمده در سایت دیباج قابل عرضه میباشد.

ساخت این محصولات تخته نرد طرح خاتم زیبا با سابقه ی حدود هفتاد سال در طرح هایه مختلف ساخته میشود شما عزیزان میتوانید با ما در ارتباط باشید و یا طرح مد نظرتون رو بما بگین تا ما برایتان تولید کنیم . همچنین برای خرید هدایایه سازمانی و ارگانهایه دولتی و شرکتها با ما در ارتباط باشید . قیمت این محصولات نسبت به پرکار بودن طراحی اش متغیر است اما محصولات تولید ما از ۴۵۰ تومن میباشد که البته به صورت سری بوده و دارایه ۳ تخته نرد و شطرنج خاتم کاری میباشد.

فروش عمده تخته نرد :

چنانچه فروشگاه هستین و یا قصد خرید عمده این محصولات را دارید ما در هر تعدادی که مد نظرتان باشه سفارشتان را برایتان آماده میکنیم. موضوع بعدی تاریخچه این محصولات تخته نرد میباشد که برمیگردد به زمان ساسانیان که این بازی طبق اسنادی که محققین بدست آورده اند در این زمان توسط ویر با هوش آن دوره در جوابه بازی شطرنج ساخته شده است.

تخته شطرنج چوبی و دست ساز خاتم کاری شده

تماس بگیرید
تخته های شطرنج چوبی دست ساز خاتم کاری شده :   برای کسانی که طرفدار بازی تختهنرد و شطرنج هستند داشتن

خرید شطرنج چوبی تاشو با صفحه ی خاص و شیک

تماس بگیرید
خرید صفحه شطرنج چوبی تاشو مدل بزرگ :   از محصولاتی که توسط هنرمندان خوب اصفهان تولید می شود که بسیار

فروش تخته نرد خاتم کاری شده در اصفهان با چوب گردو

تماس بگیرید
فروش تخته نرد خاتم کاری شده اصفهان با چوب گردو :   برای علاقه مندان به شطرنج داشتن یک تخته
تخته نرد و شطرنج :